Navkolo Kola – Мій дім там, де я
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Navkolo Kola – Мій дім там, де я (Відео)

Гурт Navkolo Kola оприлюднив у мережі свійжий сингл «Мій дім там, де я», у якому використано семпл співу однієї індійської бабусі, записаний вокалісткою гурту під час мандрівки Гімалаями. Старенька виконувала індійську народну пісню, де прославляється рідна земля і Боги.

За словами Світлани Германової, фронтвумен гурту, неодмінним джерелом натхнення для неї є цікаві подорожі, у яких обов’язково присутнє подолання внутрішніх перешкод, пізнання себе і світу. Індія – неймовірна країна з незліченною кількістю місць сили, відвідавши які відкриваєш шлях до духовних трансформацій. Композиція «Мій дім там, де я» стала результатом такого переосмислення і роздумів про те, що наш дім у першу чергу там, де ми кохаємо. Розуміння такої, на перший погляд, простої істини, на думку виконавиці, вартувало подолання тисячі кілометрів і підняття на гірські вершини.

«Індія не дає. Вона забирає. Зайве. І ти починаєш бачити навколо інше кіно. Починаєш чути Себе і Світ. Ця країна – терапія душ. Лагідний і терплячий Вчитель, який чекає поки ти сам знайдешь відповіді на свої питання. У наших країн глибоке і міцне спільне культурне коріння. Я відчувала це кожною клітиною! Просто ми втратили його, нас позбавили його насильно, а індуси кілька тисяч років довіряють свої долі Богам і прославляють свою Землю ким би вони не були! Цю дивовижну бабцю я раптово і зовсім несподівано записала на висоті 4 тисячі метрів в Гімалаях, біля одного із найсильніших храмів Вішну у Badrinath. Вона виглядала зовсім по іншому, аніж співала) її чистий дитячий голос освятив нашу непросту подорож. Пізніше, ми з музикантами одностайно вирішили, що маємо зробити спільну пісню, яка буде квінтесенцією цих дивовижних подорожей», – коментує співачка.

Navkolo Kola – Мій дім там, де я
Navkolo Kola y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *