Navkolo Kola – Бути Собою
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Navkolo Kola – Бути Собою (Відео)

Після видання дебютної платівки «Океан» гурт Navkolo Kola знову заявляє про себе свіжим синглом під назвою «Бути Собою». «Слухай себе. Вір у себе. Будь собою», – лаконічно коментує новинку фронтвумен гурту Світлана Германова, яка за сумісництвом є радіоведучою на NRJ та DJ FM.

Звучання композиції «Бути Собою» значно відрізняється від попереднього саунду групи. Відтепер воно більше спрямоване до поприща популярної музики, більш легке та ненав’язливе. Окрім того, музиканти вирішили поекспериментувати і додати електронне звучання до звичних живих інструментів. Що з того вийшло – оцінювати вам!

«Новий сингл. Нові ми. Нове звучання. Більше простору, повітря, літа, вітру, світла. Нова українська музика варта вашої любові і уваги! Насолоджуйтеся, діліться», – йдеться у повідомленні гурту Navkolo Kola на сторінці у Facebook.

В цілому, основний заклик пісні – це залишатися самим собою при будь-яких обставинах, віднайти в собі світло, літо, вітер, цілу палітру емоцій і поділитися всім цим позитивом зі світом. А задля кращого сприйняття ідеї композиції, до неї додається супровідне відео, відзняте Ольгою Трет`яковою.

Navkolo Kola – Бути Собою

Navkolo Kola у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Денис says:

    Красива обкладинка)

  2. Олександр says:

    Дуже сподобалося якість відео. І пісня хороша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *