Navigator і Віктор Винник - Ідеали
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Navigator і Віктор Винник – Ідеали (Сингл)

Декілька днів тому у мережі було розповсюджено оголошення стосовно припинення спільної діяльності львівського synth-pop дуету Carbon, внаслідок чого, щоправда, шанувальники сучасної української музики, у якості своєрідної компенсації, отримали нову творчу одиницю. Мова йде про новостворений проект Navigator, заснований колишнім вокалістом «Карбону» Орестом Прусом. Новий проект природно ознаменував і нову стилістичну спрямованість: відтепер Орест та команда працюватимуть у поп-роковій царині з лаконічними електронними вкрапленнями.

Одразу ж за цим оголошенням, для того щоб не бути голослівним, музиканти презентували у соціальних мережах перший трек нової формації під назвою «Ідеали», створений спільно з Віктором Винником з гурту «МЕРІ». Запис новинки проходив на студії звукозапису Studio 69 у місті Дрогобич за участі Володимира Андрієвського (аранжування).

«Відразу за зміною назви, гурт Navigator радий представити вашій увазі дебютну роботу «Ідеали», створену за участі фронтмена «МЕРІ» Віктора Винника та записаний ще одним «МЕРІвцем» Володимиром Андрієвським. Слухайте, критикуйте, коментуйте і очікуйте вже зовсім скоро на нові треки! Також хочу заспокоїти деяких шанувальників – Navigator є правонаступником гурту Carbon, тому старі пісні також залишаються в репертуарі, і будуть звучати вживу у дещо інакшому аранжуванні», – пише на сторінках соціальних мереж Орест Прус.

Українська музика: Navigator і Віктор Винник

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *