Navigator – Танець
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Navigator – Танець (Сингл)

Львів’яни з гурту «Навігатор» нагадали про себе новим треком «Танець», у якому порівняли життєвий рух із запальними ритмами. Музика: Л.Соломченко; слова: О.Прус.

«Вкотре темою пісні стає людське життя, яке порівнюється з танцем. Попри всі труднощі та перепони, які постають на життєвому шляху – тримай ритм, не відставай, танцюй! В різні періоди так не просто знайти в собі сили і бажання для того щоб продовжити робити розпочати, попри все йти до мети. Але звуки серця, внутрішня пульсація, бажання перемогти не дає зупинитись та здатись», – коментують учасники гурту «Навігатор».

За словами музикантів, саунд нової пісні є притаманним гурту «Навігатор» – клавішна та смичкова мелодика підкріплюється пульсуючою басовою партією, а особливого настрою пісні надає гітарний нерв. Над піснею, крім постійного саундпродюсера Володимира Андрієвського (Studio69), працював фронтмен давнього львівського гурту «Де-інде», знаний нині в українському кінематографі звукорежисер Любомир Соломченко. Він, власне, і є автором музики. Попередньо текст пісні було написано англійською мовою, але при записі було вирішено написати українські слова. Усі учасники творчого процесу залишились задоволеними результатом, а тому сподіваються і на подальшу плідну співпрацю.

Navigator – Танець
Navigator y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *