Navigator – Коли
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Navigator – Коли (Сингл)

Молодий музичний проект Navigator, утворений після завершення творчої діяльності львівською електронною формацією Carbon, випустив у світ свій другий сингл. Нагадаємо, що декілька місяців тому новостворений гурт дебютував у вітчизняному медіа-просторі разом зі своєю піснею «Ідеали», записаною спільно з Віктором Винником з команди «МЕРІ», про що ми, звісно ж, сповіщали читачів «Нотаток». Повертаючись до сьогоднішньої новинки, зазначимо, що вона отримала назву «Коли» та вирізняється більш ліричним звучанням у поєднанні зі дещо філософським забарвленням тексту.

«Основна ідея пісні «Коли» полягає у тому, що з нами чи без нас, світ і далі продовжить своє існування, і лише від нас самих залежить те, чи вдасться нам залишити по собі слід, який варто буде пам`ятати. Проста і в той же час гармонійна мелодика композиції акомпанує даній ідеї та слугує її простішому сприйняттю слухачем», – каже засновник гурту Navigator та колишній вокаліст «Карбону» Орест Прус.

За його словами, Navigator вже має на папері цілий ряд композицій, які наразі стоять у черзі на запис, тому наступні релізи від проекту не мають занадто змусити довго чекати на себе. Слідкуйте за новинами!

Navigator – Коли

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *