Navigator – Інтим
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Navigator – Інтим (Сингл)

Чесно кажучи, коли у власній поштовій скринці я побачив лист під назвою «Інтим фото», я одразу ж подумав, що це черговий набридливий спам, який система чомусь пропустила до переліку основних переписок. Втім, виявилося що це львівський гурт Naviganor, заснований на базі вже не існуючої електро-команди Carbon, надіслав обкладинку до свого нового синглу під багатообіцяючою назвою «Інтим».

«Головна тема пісні – віртуальне спілкування та знайомства у всесвітній павутині, які часом переростають у достатньо близькі стосунки. У час, коли чи не кожна людина володіє власною сторінкою у соцмережі, це є найпростіший спосіб донести свої думки, свої враження, найцікавіші моменти життя до інших зацікавлених людей. Завдяки цьому світ надзвичайно зблизився, а це в деяких випадках веде і до значно більшого… І навіть до інтиму», – розповіли читачам «Нотаток» про свою новинку учасники проекту «Навігатор».

До слова, запис нового синглу проходив на студії під назвою, що дуже пасує назві самої пісні – Studio69. Автором музики і слів представленої композиції виступив Орест Прус, а фіналізував аранжування Володимир Андрієвський. Варто також додати, що над цією піснею команда працювала у розширеному складі – із бек-вокалісткою Мартою Лібрик.

Українська музика: Navigator – Інтим

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *