Navigator – Інтим
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Navigator – Інтим (Кліп)

Близько року тому гурт «НАВІГАТОР» видав пісню «Інтим», яка завдяки своєму звучанню та самій темі відразу завоювала радіо-простір країни. «Мабуть вперше в історії гурту трапились випадки, коли муз редактори станцій самі звертались з проханням надати трек для ефіру. Пісню у живому виконанні радо зустріла концертна публіка, що наштовхнуло на роздуми щодо кліпу», – кажуть музиканти.

Ідея кліпу не примусила себе довго шукати, бо містилась у самій пісні. Тому сценарій з`явився легко та цілком органічно. За словами виконавців, у кліпі їм хотілося змоделювати ті швидкоплинні та легкі стосунки, які час-від-часу зав`язуються у віртуальному світі. Часом романтичні, часом смішні, але завжди інтригуючі, ті, які тримають біля екранів моніторів та інших девайсів тисячі незнайомих одне одному людей. Він – дещо задиркуватий, хвалькуватий, намагається епатувати та загравати з нею – витонченою та легкою, красивою та спокусливою. Звичайно, така історія не мала надії на продовження, але вже сам процес, сама пригода та інтрига є самобутньою та самодостатньою.

Безумовно, в час, коли процес зйомки стає дедалі доступнішим для багатьох, стало питання режисера. «Важливо в такий момент не помились, знайти розуміючу і вмілу людину, яка ще й буде твоїм однодумцем. Порадившись, вибір зупинився на досвідченому і знаному в кліпмейкерстві Владі Разіховському, який є відомим по роботах з такими гуртами, як «Без Обмежень», «Друга Ріка», «Цвіт Кульбаби», «Мері», а також Олександром Пономарьовим та іншими. Після спілкування з ним, стало зрозуміло, що він – саме той спеціаліст, який найвдаліше втілить у життя ідею пісні. І справді, Влад та команда FreeFilm зробили все, щоб весь процес зйомок пройшов якомога комфортніше, продуктивніше та якісніше», – розповіли учасники гурту «НАВІГАТОР».

Нещодавно прем`єра кліпу «Інтим» відбулася на музичному каналі М2 у рамках шоу Fresh, і відтоді він потрапив до всеукраїнської телеротації. Незабаром очікується реліз реміксу на цю пісню, який також буде підкріплено відеорядом. В планах гурту є й інші перспективні проекти, серед яких – підготовка активної концертної діяльності , випуск нових аудіо та відео робіт.

Navigator – Інтим

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *