NAVIBAND – Сумне море
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

NAVIBAND – Сумне море (Кліп)

Білоруси Naviband випустили пісню «Сумне море», виконану українською мовою. Нагадаємо, що учасники Naviband Артем Лук’яненко та Ксенія Жук полюбилися українському слухачеві після виступу на Євробаченні 2017 у Києві і після того активно гастролювали нашою країною.

«За останні декілька років ми з групою часто бували в Україні з виступами і вже давно розмірковували над записом композиції українською мовою – милозвучною, красивою, і неймовірно схожою на нашу рідну. Саме на білоруському і була початково написана пісня «Сумнае мору», але в процесі її підготовки на студії хтось наспівав пару рядків українською і нас неймовірно зачепила ця ідея!» – коментують Naviband.

«З перекладом нам допоміг наш київський друг, ведучий і журналіст Вова Бірюков, а у студії над піснею працювали продюсер Олександр Тобольський і звукорежисер Андрій Бобровко (Brutto і Ляпіс-98), відео на пісню зняв талановитий білоруський кліпмейкер Антон Мамоненко. Також записана і білоруськомовна версія «Сумнае мору» – вона увійде до нашого майбутнього альбому».

Додамо, що вже незабаром Naviband в рамках європейського акустичного туру презентують пісню «Сумне Море» наживо в п’яти містах України – Києві (7 жотня), Львові (14 листопада), Тернополі (15 листопада), Івано-Франківську (16 листопада) та Луцьку (18 листопада). Квитки вже у продажу!

NAVIBAND – Сумне море

NAVIBAND у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *