Natural Spirit – Під серпом часу
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Natural Spirit – Під серпом часу (Альбом)

Відомий український метал-гурт Natural Spirit представив свій новий студійний альбом. П’ята в дискографії і перша за дев’ять років повноформатна платівка, яка отримала назву «Під серпом часу», з’явилася у мережі 19 травня 2020 року. Загалом реліз включив у себе вісім композицій.

Музиканти Natural Spirit зазначають, що завдяки цьому альбому ви зможете ознайомитися з вісьмома різними мелодійними pagan metal композиціями, пронизаними народними інструментами: флейтами, колісною лірою, бандурою, волинкою, диджеріду та іншими. Для створення специфічного звучання Східної Європи, на додачу до основного складу гурту, до запису альбому «Під серпом часу» було запрошено дванадцять сесійних музикантів та хор.

«Несіть хмиз та колоди на високі пагорби, розпалюйте багаття, співайте пісні, водіть хороводи. Й нехай полум’я Священного вогню, доторкнеться самого неба та осяє його, вітаючи народження нового життя», – пише у Facebook Олексій Самовол з Natural Spirit.

Передзамовлення альбому у форматі CD можливо здійснити на офіційному сайті Epidemie Records, а його цифрову версію можна придбати на всіх стрімінгових платформах.

Natural Spirit – Під серпом часу
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *