Натоліч – Важко
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Натоліч – Важко (Кліп)

П’ятий космічний елемент не потребує тривалих пошуків, адже він завжди знаходився у нас під носом – саме таку основну ідею заклали у своє нове офіційне відео (до речі, вже четверте за ліком) учасники дніпровського гурту «Натоліч», маючи на увазі, звісно, кохання. У свіжому кліпі рокерів-романтиків під назвою «Важко», на глядачів чекають неочікувані образи та нетипові знімальні локації, сповнені символізму та прихованих значень.

За словами музикантів, «Важко» – це не лише назва пісні з останнього студійного альбому Amon-Ra, але і дуже точне визначення того, як саме проходила робота над її кліпом. Окрім самих учасників «Натоліч», у ролику також відображено чоловіче та жіноче начало, втілені за допомоги майстерності акторів Володимира Концура та Kate Nhuen. Режисером кліпу виступила молода спеціалістка Інна Грабар, яка вже має досвід співпраці з командою – перша спільна робота з Інною, відеокліп «Прометей», мав достатній успіх та майже одразу після свого оприлюднення потрапив до ротації музичних телеканалів України.

«Ми намагалися продемонструвати те, чого так не вистачає людству – стихію, що здатна звернути гори, але водночас є такою ж невловимою, як пісок і вітер – кохання. Даною роботою нам важливо було підкреслили, що саме любов може подолати будь-які перешкоди», – йдеться у прес-релізі до кліпу «Важко».

Додамо, що свою нову роботу хлопці з «Натоліч» презентували в ефірі музичного телеканалу М2, а вже за кілька днів офіційно поширили у мережі.

Українська музика: Натоліч – Важко

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *