Натоліч – Револьвер
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Натоліч – Револьвер (Сингл)

Так вже трапилось, що в понеділок ми презентуємо вам свіжу пісню, присвячену зовсім іншому дню тижня – четвергу, а якщо точніше, то четвергу не простому, а «чистому», під час якого головний герой композиції вирішив символічно очиститись та позбавитись власних пороків, або хоча б їхньої частини. Отже, до вашої уваги свіжий трек від дніпропетровського гурту «Натоліч» під символічною назвою «Револьвер». Автором слів і музики звично виступив лідер та вокаліст гурту Костянтин Рафальський.

Саме він вигадав весь цей символізм з приводу семи страхітливих смертних гріхів та всього лише шести патронів в алегоричному «Револьвері». Який же гріх упустить з виду праведний стрілок, а який пристрілить першим? Чи може це все лише залякування? Шукайте відповіді у свіжій композиції гурту «Натоліч», яка наразі вже доступна для вільного прослуховування та завантаження до ваших медійних девайсів.

Варто додати, що новопредставлена пісня увійде до майбутнього студійного альбому «Натоліч», який стане другим повноформатним лонг-плеєм у дискографії команди. Нагадаємо, що попередній сингл «До дна», який, до речі, також увійде до трек-листу згаданої платівки, було оприлюднено у мережі близько дев`яти місяців тому. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *