Натоліч – Новорічна ніч
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Натоліч – Новорічна ніч (Кліп)

Ну що ж, пора новорічних пісень 2017/2018 офіційно стартувала! Сьогодні ми пропонуємо вам познайомитися з першою святковою новинкою від дніпровського гурту «Натоліч» із типовою для подібних робіт назвою – «Новорічна ніч».

Сюжет нового кліпу, на відміну від назви, було б достатньо важко спрогнозувати, не знаючи деталей знімального процесу, адже у ролику учасники «Натоліч» перетворилися з рокерів на сталеварів. Здавалося б, таке перетворення має точно підштовхнути команду до значно потужнішого гітарного саунду в кращих традиціях Rammstein, але і тут на публіку чекає сюрприз – у свіжій пісні «Новорічна ніч» домінантою є значно легший музичний напрямок. Втім, можемо пояснити це сімейною та святковою тематикою відео.

Для того щоб підкреслити силу і міць української промисловості і подарувати всім новорічний настрій, вибір локації для зйомок впав на завод-гігант металургійної промисловості України «Інтерпайп». «Задум поєднати, здавалося б, зовсім різні речі та зіграти на контрастах, ми реалізували у відео, де на важкому виробництві серед величезних промислових об’єктів відбуваються справжні дива, працює новорічна магія», – розповіли музиканти «Натоліч».

«Коли молоді рок-гурти звертаються до промислових компаній із проханням зняти новорічний кліп у виробничих цехах, це добрий знак. Це означає, що промисловість потроху повертається на порядок денний і цікава суспільству. Звісно, ми охоче підтримали цей проект. Адже у прихильників гурту «Натоліч» – молодих хлопців і дівчат – з’явилась можливість побачити сучасне виробництво», – прокоментував директор з корпоративних відносин «Інтерпайп» Дмитро Кисилевський.

Зауважимо, що це перша оприлюднена робота гурту після оновлення складу, яке мало місце кілька тижнів тому.

Українська музика: Натоліч – Новорічна ніч

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *