Натоліч – Amon-ra (Альбом)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Натоліч – Amon-ra (Альбом)

Декілька днів тому новий альбом дніпровських поп-рокерів «Натоліч» під назвою Аmon-Ra офіційно поповнив асортимент міжнародних онлайн-крамниць електронного контенту, а відсьогодні, окрім того, всі його треки можна вільно послухати у режимі online. Загалом свіжа платівка вмістила у себе 14 авторських треків та однин бонусний ремікс, робота над якими тривала протягом останнього календарного року. Основна частина запису платівки Аmon-Ra проходила на студії Armada Sound Дніпро UA за участі Юрія Яхно та Андрія Богданова. Також до роботи над релізом долучились Данило Рафальський, Максим Сиволап та Андрій Карачун, а зведенням та мастерингом альбому займався Юрій Яхно на студії Armada Sound Краков PL у Польші.

За словами вокаліста гурту «Натоліч» Костянтина Рафальського, в альбомі Аmon-Ra команді вдалося зібрати та гармонійно поєднати досить різні за настроєм і концепцією пісні. Зокрема платівка вмістила як композиції соціального спрямування, так і філософські та, звісно ж, романтичні роботи. Весь цей різнобарвний матеріал узагальнила інтерактивна обкладинка релізу (мається на увазі обкладинка фізичних компакт-дисків), яка дозволяє тримати зв’язок із гуртом за допомогою ваших мобільних гаджетів.

«За той час, що минув з моменту виходу нашого першого альбому, кожен з нас трішки змінився, в якихось моментах, напевно, став більш грубішим, досвідченішим. Всі разом ми стали серйознішими. Саме тому наш новий альбом не дуже схожий на перший – трохи грубіший, трохи серйозніший. І десь, напевно, більш саркастичний», – каже фронтмен «Натоліч».

Концертна презентація другої за ліком платівки гурту відбудеться у рідному для музикантів Дніпрі вже 19 травня, а згодом продовжиться і в інших містах України.

Українська музика: Натоліч – Amon-ra

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *