Натоліч – Amon-ra
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Натоліч – Amon-ra (Кліп)

Українські рокери з міста Дніпро (для тих хто все ще не звик до новацій – колишній Дніпропетровськ), представили на розсуд загалу свою нову офіційну відеороботу. Свіжий кліп гурту «Натоліч» під назвою Amon-Ra днями з’явився на YouTube сторінці колективу та, відповідно, у соціальних мережах, знаменуючи скорий вихід студійного альбому формації. Нагадаємо, що майбутня платівка стане вже другим повноформатним релізом дніпровської команди, слідом за виданим у 2014 році диском «Прометей».

Загалом, сама пісня Amon-Ra стала третім оприлюдненим у мережі синглом з альбому, що готується. Композиція характеризується філософським та навіть подекуди соціальним підтекстом, наштовхуючи слухача на роздуми щодо добровільного одягання важких обмежуючих пут, бар’єрів власної підсвідомості та надзвичайно широких можливостей, які варто лише узріти. Недарма наприкінці кліпу у кадр було додано цитату одного зі сучасних авторів: «Люди завжди вірять у те, що їм хтось чинить перешкоди там, де вони лаштують їх собі власноруч».

«Ми вирішили презентувати цей сингл разом із кліпом через те, що в роботі Amon-Ra картинка і звук дуже цілісні. Варто послухати пісню та одразу переглянути відеоряд до неї і тоді, цілком можливо, у когось з глядачів виникнуть якість важливі питання до самого себе. Сценарій кліпу, до речі, за час роботи неодноразово змінювався, адже пісня звертається одразу до кількох верств населення», – розповів лідер гурту «Натоліч» Костянтин Рафальський.

Нове відео знімали спеціалісти столичної студії HeadShot Studio, режисерську роботу виконав дехто під псевдонімом Юджин, продюсером роботи виступила Ангела Жгутова, а оператором був Олексій Островой.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *