Наталія Шевченко – Польська
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Наталія Шевченко – Польська (Сингл)

Від чого ще народжуватися музиці, як не від почуттів, особливо коли ти юна, закохана, та з самісінького дитинства перебуваєш в атмосфері творчості? Саме так і з’явилася на світ «Польська» пісня від молодої вісімнадцятирічної інді-поп виконавиці Наталії Шевченко з міста Миргород, ставши другим авторським твором у доробку дівчини.

За словами співачки, свої композиції вона почала писати, перебуваючи на навчанні у Польському джазовому факультеті, що, власне, і знайшло відображення у назві її нової роботи. «Друзі, перед вами наша нова, вже друга за ліком пісня! Чому «Польська»? Ну, тому що вона насправді польська і була написана в гуртожитку міста Люблін. Я присвятила її тоді своєму коханому, тому перед вами композиція про справжність. Хочу щиро подякувати всім тим, без кого вона ніколи б не з’явилася: Олексій Ханарін подарував цьому твору ритми сальси, хоча ні, скоріше, ритми серця, Михайло Сидоренко додав до звучання неймовірний сакс, що відносить далеко у закутки свідомості, а Іван Іщенко написав музику, поєднавши гітару з моїми дивакуватими слівцями. А ще я дуже вдячна друзям зі студії Tiburon за запис і зведення. Слухайте і будьте щасливими», – пише у соціальних мережах Наталія Шевченко.

Додамо, що між оприлюдненням першої («Киту мій») та другої роботи Наталії у соціальних мережах минуло зовсім небагато часу, і, судячи з усього, третя композиція також не має змусити себе довго чекати, тим більше що сама дівчина анонсувала скору появу «нового, незвіданого і таємного». Слідкуйте за новинами.

Українська музика: Наталія Шевченко – Польська

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *