Наталія Могилевська - Я повертаюсь
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Наталія Могилевська – Я повертаюсь (Кліп)

Відома українська співачка Наталія Могилевська презентувала нову роботу «Я повертаюсь» у супроводі офіційного кліпу, знятого Ольгою Семьошкіною.

Ось що розповіла про нову роботу Наталія Могилевська:

«Насправді це цитата з найвідомішого кадру Параджанова з фільму «Колір гранату». Він – український режисер, який вважається одним з найкращих, найвідоміших, найкультовіших режисерів у світі. У тому епізоді кінострічки людина лежить, а навколо неї величезна кількість книжок, і кожна книжка – це доля іншої людини. Кожна книжка – це особиста історія, так само як екрани навколо мене у кліпі – це долі людей, яких я зустрічала з 24го лютого під час війни.

Це величезна кількість людей, яких я зустріла по всій Україні, у шпиталях, у військових частинах, у дитбудинках, у будинках для літніх людей. Їм від 0 до 100 років… Екрани символізують їхні долі, те, як вони переживають війну. Це страшні та жахливі історії, а інколи вони перетворювалися на історії величезної мужності та любові.

Наталія Могилевська - Я повертаюсь

Всі ті, хто за кордоном, і ті, хто тут, об’єднані єдиною метою – перемогти, захистити Україну, вижити, зберегти нашу культуру, зберегти людей. Пісня «Я повертаюсь» – про всіх, адже кожна людина в своєму житті хоча б один раз поверталася до чогось важливого. До життя після хвороби, до перемог після поразки… Я дуже хочу, що б наші воїни повернулися зі фронту, щоб всі українки повернулися додому з інших країн. Я не говорю що це має статися сьогодні, але ми маємо берегти цю мрію у своєму серці.

Для мене особисто ця пісня ще й про моє повернення до великої творчості. До активного періоду. Тому що було декілька років у моєму житті, коли мій погляд був спрямований всередину, спрямований на внутрішні трансформації заради того, щоб я могла нести людям щось нове».

Наталія Могилевська – Я повертаюсь

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *