Наталія Могилевська - Позивний
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Наталія Могилевська – Позивний (Кліп)

Наталія Могилевська завершила роботу над піснею та відео під назвою «Позивний». За словами артистки, кліп «Позивний» присвячено всім дівчатам та жінкам, які сьогодні проходять дуже важке випробування, чекаючи додому своїх захисників, кохаючи та зберігаючи віру. Кохання творить дива.

Співачка зазначила, що написала цю пісню від імені всіх українських дівчат. Це крик душі, який відчувають вільні, але вірні дівчата, вірні жінки. За допомогою цього кліпу виконавиця хотіла підкреслити, що нас багато і ми разом, що ми маємо підтримувати один одного у цей не простий час.

Наталія Могилевська - Позивний

Наталія Могилевська: «Вільна і Вірна Україна! Ми зацілуємо рани твої болючі. Я хочу, щоб кожний українець пам’ятав і знав, що коли закінчиться війна, ми зацілуємо всі рани України, відбудуємо її і будемо жити щасливими й вільними. Тому що не треба звільняти тих, хто вже вільний…

Ми маємо продовжувати жити вже сьогодні, любити попри все, народжувати… Перемоги нам усім. Вистоїмо, витримаємо і переможемо!»

Авторство ідеї кліпу належить Наталії Могилевській. Режисером відео виступив Олександр Шапорінський. Слова: Катерина Офліян та Наталія Могилевська.

Наталія Могилевська – Позивний

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *