Наталія Могилевська - Під ковдрою
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Наталія Могилевська – Під ковдрою (Кліп)

Як і обіцяла Наталія Могилевська своїм слухачам під час прем’єри останнього за ліком міні-альбому, вона повертається до активної творчої діяльності. Ще одним доказом цьому стала нова композиція «Під ковдрою», до якої також було знято офіційний кліп. Режисура відео: Ольга Семьошкіна.

За словами співачки, відповідно до назви, у її новій пісні йдеться про те, що метафорично ховається під ковдрою. Мова про ніжні теплі почуття, які не виносять на загал, про почуття, які ми маємо захищати від різних зовнішніх чинників, про особливі та особисті емоції.

Ці почуття належать тільки близьким і рідним, обмеженому колу дотичних людей. Особливо, якщо вони стосуються дітей. Тільки ми тримаємо у руках власне щастя, а для того щоб відчути його повністю, насправді не потрібно нічого, окрім кохання.

Наталія Могилевська - Під ковдрою

«Розповідайте, що ви зазвичай ховаєте під ковдрою? Я – цукерки», – запитує у своїх підписників у соціальних мережах Наталія Могилевська.

Зауважимо, що на появу такої теплої композиції неодмінно вплинули зміни у житті артистки. Нещодавно Наталія Могилевська стала мамою для двох сестричок, батьків яких забрала війна.

Наталія Могилевська – Під ковдрою
Apple music | Spotify

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *