Natalie Gioia – Бум Бум
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Natalie Gioia – Boom Boom (Сингл)

Українська співачка Natalie Gioia презентувала новий сингл Boom Boom, який став її першою сольною роботою в цьому році.

«Boom Boom – реліз, який ми з командою готували понад 2 роки. Кожен раз, коли ми вважали, що робота вже завершена, з’являлося чергове «але». Ми робили і переробляли. Рівне до тих пір, поки не прийшли до остаточного результату. За два роки було написано величезну кількість варіантів: на різних мовах, у різних вокальних манерах, а аранжувань існує вже більше 10 варіантів, в тому числі з іменитими музичними продюсерами. Вирішилося все просто – ми відпустити ситуацію і почали робити новий матеріал замість доопрацювання старого. Працюючи в студії над прийдешнім синглом, ми просто підставили акапелло Boom Boom на біт, щоб було розуміння, як вони звучать з вокалом. З цього все почалося спочатку. Ми й самі не помітили, як закінчили аранжування і нам дуже подобалося, як з нею звучить вокал.Сподіваюся, що і вам сподобається результат такої тривалої роботи», – каже Natalie Gioia.

Лейтмотивом треку є повторювана фраза «Бум Бум», яка символізує любов, що б’ється в грудях кожної людини. Ніжний м’який вокал Наталі, приємне для вуха аранжування – ідеальний початок нового продуктивного року співачки.

Вже незабаром, окрім оригінальної версії синглу Boom Boom, шанувальники творчості Natalie Gioia зможуть почути і кілька танцювальних реміксів.

Natalie Gioia – Boom Boom
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *