Nasú - Море
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Nasú – Море (Відео)

Молода співачка Nasù (Насу) поділилася своєю новою роботою під назвою «Море». Це другий сингл з її майбутнього альбому, на честь якого він власне названий.

Nasù: «Я дуже довго чекала, коли ми нарешті зможемо показати Вам наше море. «Море» написане та завершене вже після усіх пісень альбому. Чому? Бо з моря все починається і морем все закінчується…

Коли пісні були готові, я сіла за фортепіано, зрозумівши – мені потрібна пісня, яка б узагальнила історію. Розповідь, котра дасть віповіді геть на усі запитання. Часто кажу, що море та ще одна композиція з альбому – сповідь моєї душі, найщиріші особисті зізнання як слухачам, так і самій собі.

То ж про що «Море» ? В прямому значенні – це те, до чого я завжди вертатимусь: моє місце сили з самого дитинства. Його могутність лякає і захоплює водночас, хвилі заспокоюють та тривожать, а бурхлива вода завжди підхопить, якщо на неї покластися.

Море – мій фундамент, моє найдорожче, мої найближчі та кохані люди, мої найрідніші місця, найулюбленіші пісні, найвідвертіші почуття, найпалкіші бажання – те, на чому я будуюся, до чого завжди повертаюся…Навіть якщо штормить, я стоятиму з ним, бо море – мій дім.

Nasú - Море

Море наших почуттів: кохання, любови, тривоги, страху, горя. Море, хвилі якого накривають кожного та знайомі кожному. Ми і є те море. Море – наш осідок, який плекаємо впродовж усього життя, а коли наш час добігає кінця, обираємо кому його довірити чи відкрити, або ж назавжди залишаємося захованими пісками моря. Море стоїть… Навіть коли задихаємося – його можна бачити…

Наше море, отруєне мінами, та ми його нікому не віддамо.

Море – це ми , наше найдорожче, бо заховали в його глибинах безліч болючого та прекрасного. Море – наша міць.

Спасибі Олексію Прокоповичу! Завдяки його аранжуванню, «Море» зазвучало саме так. Спасибі його морю за безліч почуттів, вкладених у кожний акорд. Пісня з ними стала ще ціннішою для мене, бо ж емоція втілена настільки трепетно й тонко, що навіть уявити собі не могла. Завдячуючи Олексію, «Море» постало сильним, переконливим та відвертим…Сподіваюся, це сподобається і нашим слухачам.

Спасибі Віталію Літягіну за довершеність та суцільність, які він завжди додає нашій творчості, спасибі моїм батькам, друзям, кожному, хто вірить в мене та приділяє бодай кілька хвилин моїй творчості.

Спасибі Олесю Романюку за неймовірне бачення згаданих вище почуттів, ще цікавіший переказ історії «моря» та неймовірне влучне втілення її в анімацію.

Я пишаюся морем і,сподіваюся, воно зацікавить Вас своєю розповіддю, заколише хвилями й відгукнеться серцю.

З любовʼю, Ваша Насу».

Nasú – Море
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *