НастяЗникає - Звірі (Відео)
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

НастяЗникає – Звірі (Відео)

Друзі, ми продовжуємо інформувати вас про нові цікаві музичні проекти та авторських виконавців, кількість яких останніми роками помітно збільшується, що відповідно не може не тішити прихильників найрізноманітніших жанрів української сучасної музики. Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі композицію і відео під назвою «Звірі» від молодої української виконавиці Анастасії Осипенко, яка обрала для свого власного джаз/соул проекту сценічне ім’я «НастяЗникає». Анастасія не професійна співачка, але любов до творчості підштовхнула дівчину створювати власну нешаблонну музику в її улюблених жанрах та проявах.
Настя переїхала до столиці України з міста Євпаторія задля навчання та, звісно ж, творчої діяльності, яка в Києві матиме більше шляхів та способів розвитку. Тут вона зовсім нещодавно стала вокалісткою trip-hop/indie гурту My Lovely Alien, який планує дещо змінити звучання та загальну концепцію з приходом Насті. Проте й про власний проект дівчина зовсім не планує забувати, а навпаки, прагне збільшувати свій авторський репертуар задля подальшої компіляції його в дебютну студійну платівку.
Повертаючись до самої вищезгаданої пісні «Звірі», варто зазначити, що її дівчина написала, відштовхуючись від особистих вражень та внутрішньо-емоційних відчуттів, що мали місце у її житті протягом останнього року. Композиція стала своєрідним підсумком старого життєвого і творчого етапу, та початком для його наступника. У ній йдеться про велике місто з його маленькими людьми, глобальними рішеннями, безліччю шляхів та повальною суцільною байдужістю.
Чорно-білий відеоряд до цієї композиції відзняв Макс Товстий з Broken Bricks records.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, НастяЗникає, музика українською, украинская музыка, Настя Зникає, Звірі, новий кліп, 2014


Интернет-магазин O4ki.pro предлагает своим клиентам широчайший выбор солнцезащитных очков, оправ и различных аксессуаров по самым лояльным ценам. Доставка очков производится по всей территории Украины «Новой Почтой» либо по городу Киеву с помощью курьера. Вы будете приятно удивлены соотношением цена\качество предлагаемой продукции а так же профессионализмом сотрудников магазина.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *