НастяЗникає – Вчора
Матеріали, Популярна музика, Релізи

НастяЗникає – Вчора (Сингл)

Відтепер для того, щоб ближче познайомитись із оновленим звучанням інді-проекту «НастяЗникає», яке вже незабаром віднайде відображення в новій повноформатній платівці «Облич Безліч», достатньо всього лише зайти на офіційні сторінки гурту та послухати свіжий сингл «Вчора». За словами музикантів, він чудово відображає та систематизує звучання гурту в майбутньому альбомі.

Як зазначають музиканти гурту «НастяЗникає» у лаконічній анотації, їхня свіжа композиція «Вчора» – це символічна спроба поглянути на оточуючий світ під трохи інакшим кутом освітлення, сприйняти все те, чим ви живете і про що думаєте, немов би наново. У цьому творі учасники колективу закликають слухача спробувати уявити, що життя розпочалося лише вчора, і зробити це під акомпанемент звучання їхньої нової атмосферної пісні. Запис синглу проходив на SoundPlant Studio, під наглядом саунд-продюсера Юрія Шакалова.

Свіжу пісню, як і весь майбутній лонг-плей, видано лейблом Ultra Vague Recordings.

Концертна прем`єра другої за ліком платівки команди відбудеться 06.11.17 у столичному концерт-холі Carribean Club. Наразі квитки вже можна замовити за допомогою популярних інтернет-сервісів, або придбати зі знижкою (якщо вірити повідомленню гурту у Фейсбук), у веганському кафе One Planet (Кожум’яцька, 16а).

Нагадаємо, що близько місяця тому «НастяЗникає» оприлюднили перший сингл зі згаданого нами диску, доповнивши його офіційним однойменним кліпом «Ще ніколи».

Українська музика: НастяЗникає – Вчора

iTunes
Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *