НастяЗникає – Слова слова
Матеріали, Популярна музика, Релізи

НастяЗникає – Слова, слова (Сингл)

Столичний соул-проект «НастяЗникає» днями нагадав про себе свіжим авторським синглом під назвою «Слова, слова», який став першим офіційним релізом після більш ніж піврічного творчого мовчання. Нагадаємо, що до цього треку світ побачив попередній сингл «Час навспак», а ще раніше, близько року тому, і студійний альбом «Дієслова наказового способу». Отже, були «дієслова», а стали просто «слова», але зазначимо, що мова у новій пісні колективу піде аж ніяк не про лінгвістику.

В основу треку «Слова, слова» гурту «НастяЗникає» покладено символізм діалогу між двома закоханими, де часто-густо лунають важливі для однієї людини слова та необтяжливі і легкі для іншої. «Ми часто розкидаємось словами, інколи їх запозичуємо, а часом просто-таки прикипаємо до їхніх літер. Слова перекочують у середині нас немов скляні кульки, і коли нам стає нестерпно лоскотно – випурхують назовні. І тоді отримані від когось незримого літери випадають назад у світ, усі викреслені рядки повертаються, тож нам залишається просто не лякатися їхнього доторку», – написали у соціальних мережах учасники проекту «НастяЗникає».

Робота над свіжим синглом «Слова, слова» проходила на київській студії Sound Plant, а підтримати музикантів та придбати результати цієї роботи ви можете просто зараз за допомогою сервісу Google Play. Тим більше, що вартість прем’єрного треку символічна та складає всього 5 гривень. І як тут не згадати поширену у мережі думку про тотожність вартості однієї порції кави та ресурсів на підтримку сучасної української музики?

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *