НастяЗникає – Ще ніколи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

НастяЗникає – Ще ніколи (Кліп)

Часто буває, коли задля збільшення глядацької зацікавленості, до зйомок у кліпі музичні колективи та виконавці залучають звабливих дівчат із мінімальною кількістю одягу. Але це твердження точно не про новий кліп формації «НастяЗникає» під назвою «Ще ніколи», бо хоч у ньому напівоголена людина і фігурує, але звати її Володимир Клименко, та, як ви вже зрозуміли, вона чоловічого роду. А от чи принесе такий хід збільшення дівочої аудиторії команди – дізнаємось трохи згодом.

За словами вокалістки гурту «НастяЗникає» Анастасії Осипенко, пісня і кліп «Ще ніколи» розповідають історію, у якій на фоні безперервного самоаналізу, серед чужих облич та масок, людина поступово втрачає власне «я». І саме присутнє в такі життєві моменти відчуття характерної розгубленості, було покладено в основу згаданої музичної новинки.

Що стосується кліпу, то його створенням займалася майстерня українського театру «ҐЕРЦЬ», на чолі з режисером Данилом Слюсарем та оператором Єгором Паркером. Знімальний процес проходив у приміщенні творчої майстерні Ksi Prostir (м. Дніпро).

До речі, сама композиція «Ще ніколи», хоча і була записана на студії зовсім нещодавно, народилася вже доволі давно і близько року є невід’ємною частинкою концертної програми соул-колективу. Цей трек увійде до наступної повноформатної платівки гурту, яка, за планами, міститиме 10 треків та має побачити світ вже на початку жовтня.

Українська музика: НастяЗникає – Ще ніколи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *