НастяЗникає – Облич Безліч
Матеріали, Популярна музика, Релізи

НастяЗникає – Облич Безліч (Альбом)

Кожна історія має свій початок і завершення, неухильно слідуючи життєвій сюжетній лінії. Звісно, історія столичного гурту «НастяЗникає» наразі аж ніяк не завершується, навпаки, вона наближається до своєї першої сюжетної зав’язки, якою може стати реакція музичного загалу на новий студійний альбом під назвою «Облич безліч». Загалом це друга платівка формації «НастяЗникає», але якщо дебютник «Дієслова наказового способу» фактично став результатами сольної творчої роботи вокалістки Анастасії Осипенко, то сьогоднішній реліз – цілковито командна гра, зіграна у повному складі музикантів.

За словами Анастасії, назва нового диску символізує чергування людських образів, пошук власної ідентичності та світобачення. «Альбом «Облич безліч» – це наш спосіб знайти своє звучання і свій образ. Ми віднаходили себе через безліч спроб, експериментів і переінакшень. Над представленим в альбомі матеріалом гурт працював упродовж останніх двох років, у процесі запису пісні обросли новими аранжуваннями, додались нові інструменти. Більшість композицій входила в концертну програму гурту, але у записі композиції звучать дещо по-новому. У цій платівці до складу колективу додався саксофоніст, а також у ній ми втілили ідею зі струнним квартетом для найвідомішої нашої пісні, що завершує перелік композицій», – каже фронтвумен «НастяЗникає».

На відміну від згаданого нами попередника, альбом «Облич безліч» виходить на лейблі Ultra Vague, та буде виданий на лімітованій кількості фізичних компакт-дисків. Окрім того, звісно ж, реліз вже зараз можна придбати на популярних онлайн-сервісах, підтримавши тим самим колектив.

Українська музика: НастяЗникає – Облич Безліч

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *