НастяЗникає – Невпевнено
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

НастяЗникає – Невпевнено (Кліп)

«Ми набираємо впевненості разом із кількістю переглядів нового кліпу «Невпевнено», – пишуть учасники проекту «НастяЗникає» у Фейсбук. Що ж, зі свого боку ми, звісно, не можемо не долучитися до цієї імпровізованої акції, тому всі разом ще трішечки збільшимо виконавицьку впевненість музикантів.

Режисером свіжого кліпу виступив молодий спеціаліст Владислав Блецко, оператором-постановником роботи став Микита Хацаревич, монтаж відзнятого матеріалу здійснила Людмила Хівренко, а головна роль кліпу «Невпевнено» дісталася хореографу і танцівниці Тетяні Іванченко.

За словами музикантів, в основі відео лежить емоція страху перед пустотою, що виникає після завершення стосунків. «Коли дещо важливе для нас розтріскується, коли спогад, що досі не віджив свого, раптово вигулькує де-небудь у натовпі, – що робити з цим станом незахищеності й розгубленості? Дивіться у нашому кліпі на пісню «Невпевнено», в нашій новій історії про розлам у стосунках і в пам’яті. Це перша відеоробота гурту з танцювальною імпровізацією, що вдало лягла в настрій пісні», – коментують учасники гурту «НастяЗникає».

Додамо, що «Невпевнено» став другим за ліком кліпом на пісню з останнього студійного альбому проекту, слідом за оприлюдненим раніше відео «Ще ніколи».

Українська музика: НастяЗникає – Невпевнено

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *