НастяЗникає - Дієслова наказового способу
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

НастяЗникає – Дієслова наказового способу (Альбом)

Молода українська виконавиця Анастасія Осипенко у рамках свого музичного проекту «НастяЗникає» презентувала широкому загалу свій дебютний акустичний альбом «Дієслова наказового способу», який став символічним завершенням першого етапу творчої діяльності співачки. Наразі Настя планує, витримавши деяку паузу, зайнятись пошуком музикантів для подальшого розвитку свого проекту, оновивши його звучання шляхом залучення додаткових інструментів.
Повертаючись до самого релізу, зазначимо, що він вмістив у себе чотирнадцять авторських композицій, присвячених хвилюючим дівчину проблемам: страх дорослішання, крихкість стосунків та примарність сучасного оточуючого світу.
«Власне, от і він – результат цілого року роботи. Мої 14 треків, 58 хвилин звуку, 6 струн, трохи клавіш і, звичайно ж, голос. Дякую всім за концерти і «не зникай», за поради, записи та зйомки. На цьому я завершую свій перший етап», – написала на сторінках у соцмережах Анастасія.
Запис новопредставленого матеріалу відбувався на столичній студії звукозапису «Repa», що на Подолі.
Слідкуйте за новинами проекту «НастяЗникає» на сторінці офіційної спільноти ВКонтакті.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/57881927″ params=”color=504f4e&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=true&show_reposts=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *