НастяЗникає – ЧасНавспак
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

НастяЗникає – Час навспак (Сингл)

One-man Band проект «НастяЗникає» остаточно трансформувався у класичний повноскладовий джаз/соул гурт та презентував свій новий сингл з двох композицій під назвою «Час навспак». До свіжого релізу увійшло дві композиції: «Піна днів» та «Спам», перша з яких є абсолютно новою роботою, а друга вже зустрічалася слухачам у дебютному альбомі проекту «Дієслова наказового способу», датованому минулим роком.

До повного складу колективу, окрім засновниці Анастасії Осипенко (вокал та гітара), увійшли наступні музиканти: Наталя Вовк (фортепіано), Юрій Шакалов (бас) та Олена Боричевська (ударні). Всіх їх можна було побачити на нещодавніх київських виступах формації, де присутні мали змогу оцінити нові напрацювання гурту «НастяЗникає», серед яких, до речі, були і презентовані у синглі «Час навспак» пісні.

«Відпускаємо у плавання перших паперових човників, у складках яких – зернятка наших емоцій і спроб, що їх так старанно визбирував час, який нам не вдалося вхопити за хвіст. Ці пісні про те, що насправді «вже дорослі» – завжди «ще діти», про те, як скарбниці спаму бережуть наше «я», про те, що цей світ напевно став би менш цікавим без наших звуків і слів», – йдеться в анотації до нового синглу «Час навспак».

Запис представленого матеріалу відбувався на київській студії BrokenBricks Record. Зведення і мастеринг: Юрій Шакалов, який також створив дизайн обкладинки, використавши фотографію арт-інсталяції Терези Барабаш «Плинність».

[fap_track id=”7482″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *