НастяЗникає – Малі сполохані звірята
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

НастяЗникає – Малі сполохані звірята (Альбом)

Як і було обіцяно учасниками гурту «НастяЗникає», після релізу синглу «Дій», настав час для оприлюднення нового повноформатного альбому «Малі сполохані звірята», що вмістив у себе вісім авторських композицій і одну народну співанку. Свіжу платівку загальною тривалістю у 35 хвилин було записано на студії SoundPort під керівництвом саунд-продюсера Юрія Смаліуса. Авторкою обкладинки лонг-плею (як і попереднього синглу) виступила Катерина Різниченко.

«Ця платівка пропрацьована набагато ретельніше, аніж усі попередні релізи разом узяті, але так само, як і наша раніша творчість, вона розповідає про самотність, непевність, страх, навалу мегаполіса й рутини, про все ламке, вистраждане, про все те, що залишається у світлому кутку списаної сторінки, у кутиках очей, у зморшках та ямочках на спонтанних фотокартках. Слухайте її серцем», – коментує новий реліз фронтвумен гурту Анастасія Осипенко.

Прихильники гурту активно відреагували на прем’єру і одразу ж залишили декілька змістовних і дуже приємних для музикантів коментарів: «О, це приємне передчуття, розкіш і щире нерозведене щастя, коли попереду цілий новий альбом, коли тобі знову буде, що слухати. Бо це завжди красиво, сильно, змістовно, тонко та чуттєво. Це наче для мене спроектована музика. Люблю»; «Нарешті – реліз нового альбому від «НастЗникає»! Ця платівка – справжній діамант! Безмежна глибина і безліч тонкощів… Кожен трек – цінний подарунок. Пісня «Домівка» – куля в серце».

Варто також додати, що альбом «Малі сполохані звірята» гурту «НастяЗникає», виданий за підтримки лейблу Past Future Jam, можна послухати онлайн або придбати за допомогою популярних медіа-сервісів.

НастяЗникає – Малі сполохані звірята
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *