NAHABA - GLASSS
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

NAHABA – GLASSS (Відео)

До вашої уваги ще один конкурсний трек для Нацвідбору Євробачення: NAHABA – GLASSS. Дана робота одразу ж після свого оприлюднення у мережі викликала у меломанів дуже жваві дискусії.

Справа у тому, що музикантам закидають схожість із гуртом t.A.T.u. Самі учасники гурту NAHABA вже відреагували на ці звинувачення у соціальних мережах, але зробили це доволі неоднозначно – випустили відео, де здивувалися тому, що так багато слухачів пам’ятають музику ворогів. Щоправда на цьому вони не зупинилися і розповіли, що у своїй творчості дійсно надихалися іншими колективами, але вищезгаданого дівочого гурту серед них точно не було.

Щось схоже казав і музичний продюсер шоу Дмитро Шуров. За його словами, він здивований популярністю гурту t.A.T.u. серед українців. До чого тут популярність, про яку мова не йшла, не зовсім зрозуміло. Окрім того, він зауважив, що не бачить у пісні GLASSS плагіату.

NAHABA - GLASSS

Антиреклама – також реклама. Але відкинемо всі ці скандальні складові навколо творчості NAHABA. Самі автори кажуть про свою пісню, що з її допомогою прагнуть викликати у європейських слухачів невелику частинку тих переживань, які ми, українці, відчуваємо щодня. У пісні GLASSS йдеться про війну, про вступ до лав Збройних Сил України, про розрив відносин тривалістю у п’ять років. Все це учасники колективу прагнуть виразити і викричати через пісню.

NAHABA – GLASSS
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *