На Відміну Від - Новий Альбом
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

На Відміну Від – Новий Альбом

Цей реліз явно не для противників ненормативної лексики у музиці, про що, власне, повідомляє відповідна іконка на обкладинці нового диску гурту «На Відміну Від». Саме так після тривалого затишшя відомий черкаський хіп-хоп-дует повертається та презентує свій новий альбом. При чому третій студійник хлопців так і називається – «Новий Альбом».

Минуло цілих шість років з моменту презентації останнього повноформатника «Врубайся!», і аж вісім з гучного студійного дебюту «На Відміну Від» із альбомом «Я боюся Чебурашку». За цей час у музикантів назбиралось багато матеріалу, гострих тем, міцних слівців та фірмового гумору. Саме тому новий альбом хлопців вийшов досить різним тематично: окрім стьобу та гумору на диску ви знайдете соціальну та навіть любовну лірику. «Майже все хибно і мої посмішки підробні. Що вам потрібно? Щось прикольне і ліричні соплі», – співають «На відміну» у свіжому треку «Шо Вам». Звісно ж, «На Відміну» були би самі не свої, якщо б не використали шанс «проїхатись» у треках по нашим естрадним і поп-артистам – на цей раз дісталось Павлу Зіброву, Потапу та Насті, Лободі, Дантесу та іншим.

Великий внесок у видання «Нового альбому» зробив Едуард «Діля» Приступа, який довгий час словом і ділом допомагав дуету. Разом з хлопцями свого часу він навіть записав спільну пісню «Обійми Мене», яка увійшла до згаданої платівки. До речі, є на ній ще одна спільна композиція з Ділею та Фоззі – трек «Де мої крила».

І хоча поки що музиканти не планують видавати свій новий альбом на CD, вже зараз у всіх бажаючих є можливість детально з ним ознайомитись, адже всі одинадцять треків платівки «На Відміну Від» нещодавно виклали у вільний доступ в Інтернет.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *