Н.Три – Повернути весну
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Н.Три (О. Шманьов та Є. Касьяненко) – Повернути весну (Сингл)

З превеликим задоволенням констатуємо разом з вами факт остаточного відродження київського гурту «Н.Три» у його найпершому складі. Два засновники цієї музичної формації, Олексій Шманьов та Євген Касьяненко, музичні шляхи яких часом розходились, знову працюють разом над новим матеріалом для гурту.

І от наразі перші результати цієї роботи у вигляді свіжого синглу вже доступні для широкого кола меломанів та поціновувачів сучасної української музики. Нова композиція під назвою «Повернути весну» була оприлюднена на офіційних сторінках проекту у соцмережах вчора, 23 квітня.

Як розповів сайту notatky.com.ua Олексій Шманьов, який також є діючим вокалістом відомого гурту «Карна», робота над треком «Повернути весну» відбувалась дистанційно, адже Євген наразі мешкає у Сумах, а він у столиці. «Приїхав я якось у Суми, в гості до Євгена, і кажу йому, мовляв, маю класний актуальний текст про сьогодення, не хочеш записати разом пісню? Він одразу зголосився на цю пропозицію і за хвилин 15 чорновий варіант композиції був готовий. Наступного дня, коли я повернувся додому, Жека прислав мені записані гітарні партії, на які я накладав вокал. Декілька днів роботи і запис готовий! Мені особисто він дуже сподобався, тож я запропонував презентувати його в Інтернеті ще до моменту оприлюднення запланованого релізу «Н.Три», – розповів він.

Щодо згаданого релізу, то він, скоріше за все, складатиметься з чотирьох композицій, дві з яких будуть абсолютно новими, а дві інші будуть переробленими версіями пісень зі старого репертуару «Н.Три». Варто зазначити, що матеріал майбутнього EP буде записано у повному інструментальному складі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *