Н.Три – Моє сонце
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Н.Три – Моє сонце (Сингл)

Прем’єра від гурту «Н.Три» – нова-стара пісня під назвою «Моє сонце». Ми, напевно, не будемо детально зупинятися на змістовому навантаженні цього треку, адже у даному випадку назва твору максимально відповідає його вмісту, підкреслюючи чуттєвість настроїв композиції. Зазначимо лишень, що в її основу покладено душевне тління головного героя, що важко переживає розлуку з колись найближчою у житті людиною, яка, згідно з текстом пісні, назавжди відлетіла в алегоричну «країну щастя» і вже ніколи не матиме звідти вороття.

«Вже з півроку у нас лежить готовий запис пісні «Моє сонце», і поки інші пісні все ще в роботі, ми не витримали і даруємо цей запис вам!» – йдеться в анотації у соціальних мережах.

Чому ми назвали пісню «Моє сонце» новою-старою? Все через те, що вона вже була раніше презентована слухачам, щоправда в акустичній варіації, у рамках творчості гурту «Антре». Маємо пояснити, що «Антре» – це колектив, який утворився внаслідок невеличкого ребредингу «Н.Три», пов’язаного з виходом зі складу гурту гітариста та співзасновника формації Євгена Касьяненка. Проте нещодавно творчі шляхи вокаліста Олексія Шманьова, який до того ж поєднує дану діяльність із роллю фронтмена гурту «Карна», та гітариста Євгена Касьяненка знову перетнулися і відтепер музиканти планують радувати прихильників сучасної української музики майбутніми прем’єрами саме під вивіскою «Н.Три».

А майбутні прем’єри, сподіваємось, не змусять себе довго чекати, адже, як розповів «Нотаткам» Олексій Шманьов, наразі декілька нових композицій вже знаходяться в роботі. Окрім того, варто відмітити, що на початку цього календарного місяця всі учасники «Н.Три» відсвяткували поважний ювілей – одинадцятиріччя спільної творчої діяльності, до якого із найщирішими побажаннями приєднуємося і ми.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *