Н.Три - А ти відлітай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Н.Три – А ти відлітай (remaster 2015)

Пропонуємо вам ознайомитись із ремастерингованою версією хіта гурту «Н.Три» (назва якого пізніше трансформувалась у «Антре») під назвою «А ти відлітай», який у 2007 році став титульним треком дебютного повноформатного альбому на той час молодого столичного колективу. Окрім власне самої композиції, до нового синглу увійшли також її караоке та інструментальна версія.

Звукорежисером перезведеного треку виступив фронтмен гурту Олексій Шманьов, який разом з тим є вокалістом відомого франківського альтернативного гурту «Карна», що наразі базується та працює у Києві. До речі, у якості анонса зазначимо, що зовсім скоро глядачі зможуть побачити новий відеокліп «Карни», зйомки якого от-от розпочнуться.

Як стало відомо, творчість «Н.Три»/«Антре» нещодавно фактично було реанімовано після імпровізованої творчої відпустки, яка тривала аж з часів оприлюднення п’ятитрекового EP-релізу «Тиша», тобто з кінця 2011 – середини 2012 року. Час від часу музиканти виступали у столичних клубах та інших музичних закладах, проте це були скоріше поодинокі випадки. Сьогодні ж хлопці знову грають разом, репетирують, пишуть нові пісні, втілюють у житя нові музичні задуми та ідеї. Тож чекаємо на свіжий матеріал від українських музикантів а також, звісно, численних живих концертів.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *