MYVERSAL – Відчувати
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MYVERSAL – Відчувати (Сингл)

Хлопці зі столичного рок-гурту MYVERSAL офіційно оголосили про призупинення своєї творчої діяльності, але зробили це доволі нетривіально, презентувавши у мережі свіжий студійний трек під назвою «Відчувати». Ця композиція є доволі незвичною для команди, не в останню чергу через українську мову виконання, що зустрічається у творчості гурту вперше. Музиканти зазначають, що хоча великий відсоток їхніх прихильників вже встиг ознайомитись із новою піснею під час живих виступів, її студійний варіант вийшов зовсім іншим – більш дорослим, чіпляючим та хвилюючим.

«Наша пісня «Відчувати» не схожа на жоден попередній твір, при чому не тільки з огляду на мову виконання. Ми виношували її досить тривалий час. У роботі над піснею приймали участь дуже багато наших друзів, за що ми висловлюємо їм величезну подяку. Цей сингл – глибока, щира, чесна емоція, все те, чим ми готові поділитися з вами тут і зараз. «Відчувати» мала стати частиною майбутнього альбому, над яким повним ходом йшла робота, але цим планам не судилося здійснитись. Принаймні зараз», – написали у соціальних мережах учасники MYVERSAL.

Робота над синглом проходила на двох київських студіях: pystelnukArt (накопичення матеріалу) та Nu Sound Studio (реампінг, зведення та мастеринг).

Додамо, що рішення щодо призупинення музичної діяльності далося музикантам нелегко і стало результатом численних внутрішніх проблем колективу, останньою краплею в яких виявились чергові зміни у складі.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *