MYSTOM – Troya
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

MYSTOM – Troya (Кліп)

Один загальновідомий історичний та переказово-комічний район Києва дав назву новому треку Troya експериментального проекту MYSTOM, який у своїй творчості балансує на лініях стику електронної музики, речитативу та ембіенту. «Troya – is the capital of Kyiv city», – стверджують музиканти в анотації до нового кліпу, відтак, здогадатися про що саме піде мова у новинці, здається, не складе жодних труднощів ані для мешканця вулиці Драйзера, ані для середньостатистичного киянина, ані для людини, знайомої з цією легендарною місциною хоча б із чуток.

«Troya – трек, присвячений легендарному району Києва. Це філософська історія про пару, яка у пошуках пригод знаходить власну смерть. Власне, не відомо, добре це чи погано, адже вони, принаймні, помирають щасливими. Відео до треку – результат колаборації багатьох людей, яким я дуже вдячний. Це Vladimir Teneslav, KIMNA, Alexander Tovstiy, Saebom Kim, David Kummer. Окрема подяка Андрію Крисенкову за гітарну партію» , – розповів читачам нашого ресурсу Kosta Schneider з MYSTOM.

«У вересні вийде новий трек, тож слідкуйте за «Нотатками!» – також зауважив він, а ми, у свою чергу, погоджуємося з цим твердженням та на додачу пропонуємо слідкувати за діяльністю MYSTOM ще й у Facebook.

MYSTOM – Troya

MYSTOM у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *