MYSTOM – Просто і Складно
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

MYSTOM – Prosto i Skladno (Сингл)

Після релізів декількох офіційних музичних відео, експериментальний музичний проект MYSTOM презентує свій новий трек під назвою Prosto i Skladno, в основу якого покладено лірику авторства відомого поета сучасності Сергія Жадана. Як зазначив лідер формації Kosta Schneider, даний вірш він обрав для треку через те, що сприйняв його дуже персонально, немовби побачивши у цих рядках свою власну історію.

«Живий виступ Сергія Жадана – це атомний вибух, що зносить уяву про сучасну поезію та поезію в цілому. Слухаючи Сергія, я відчував нестримну енергетику його віршів, яка значно ближча до репу, ніж він сам про це думає. Відразу ж захотілося покласти цю поезію на музику. Я сподіваюся зустрітися з ним найближчим часом, хто знає, можливо з цього вийде щось більше», – розповів у коментарі «Нотаткам» засновник MYSTOM.

Він також зауважив, що творча робота у рамках проекту MYSTOM не зупиняється ні на день, і вже наприкінці цього місяця відбудеться презентація ще одного студійного треку «як завжди сумного, але красивого». Слідкуйте за новинами!

MYSTOM – Prosto i Skladno

MYSTOM у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *