MYSTOM feat Nessness – Sklo
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

MYSTOM feat Nessness – Sklo (Кліп)

MYSTOM – молодий український ембіент-реп гурт, який сьогодні презентує новий відеокліп до україномовного треку Sklo, створеного спільно із Nessness. Режисером ролику виступив Iliya Binocular.

«Трек Sklo змальовує внутрішній конфлікт чоловіка, який вважає, що не вміє кохати по-справжньому, а лишень йде за покликом тваринного інстинкту. Нарешті, він знаходить свою Любов, але занадто пізно – він вже скутий соціальними зобов’язаннями. Тому він не наважується зробити перший крок – стоїть, як нерухомий манекен і спостерігає за об’єктом свого кохання крізь скло. Зйомки проходили без ексцесів, здебільшого у Києві) Кліп зняли за 8 годин, ще 20 годин витратили на монтаж і, вуаля, робота в ефірі», – коментує Kosta Schneider, засновник MYSTOM.

Він також зазначив, що наразі вже розпочато роботу над наступним треком, який разом зі «Склом» має з часом увійти до повноформатного альбому проекту. За словами Кості, він завжди тяжів до експериментальної електроніки, тріп-хопу та репу, тому йому хотілося би бачити розвиток української музики також і в цьому напрямку. Якщо і ви притримуєтесь такої думки, обов’язково слідкуйте за новинами від MYSTOM у Facebook.

MYSTOM feat Nessness – Sklo

MYSTOM у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *