MYSTOM – Air France
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

MYSTOM – Air France (Відео)

Експериментальний музичний проект MYSTOM продовжує дивувати меломанів своєю активністю – сьогодні формація презентувала ще одне нове відео на свіжу пісню Air France. Виробник ролика: Abajour Filmes, режисер – Marco Nobre.

«Ми завжди прагнемо чогось нового – вражень, почуттів, досвіду… Це природно. Зазвичай, пошук нового асоціюється у нас з розвитком, еволюцією. Але буває так, що окрім іншого, це нове – прихована руйнація. Тому в Air France «падіння» та «злет» – нероздільне ціле. Цей трек про любов, безперечно. Хочу окремо подякувати Хуану Мануелю Кодо (дизайн та анімація, – прим.), у колаборації з яким було створено відео до треку. Трек було записано минулого місяця із залученням продюсера з близького сходу, що надає фінальному аранжуванню дещо східного звучання. Взагалі, проект MYSTOM – це, зазвичай, колаборація артистів з усього світу. Наприклад, бек-вокал французькою у Air France належить співачці з Марокко», – розповів «Нотаткам» Kosta Schneider з MYSTOM.

Він також додав, що проект невпинно розвивається, амбіції зростають, тому, цілком можливо, вже у жовтні вийде ще один новий трек від MYSTOM. Слідкуйте за новинами!

MYSTOM – Air France

MYSTOM у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *