Mystic Shores - Воїн
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Mystic Shores – Воїн (Відео)

Перший україномовний сингл львівської альтернативної формації Mystic Shores («Таємничі Береги» – анг.) отримав своє візуальне втілення – нещодавно учасники гурту презентували нове lyric-відео до пісні «Воїн». Режисеркою свіжого ролику виступила Дарія Личко.

У своєму новому творі музиканти використали узагальнений образ мужнього захисника України, а стримані кадри відео вдало підкреслили його лаконічний та водночас темпераментний характер. І хоча, за словами музикантів, до згаданої у пісні країни мрій нашій державі належить пройти ще досить далекий шлях змін, але дивлячись на наших воїнів, поволі з’являється надія на те, що всі ці зміни рано чи пізно буде успішно втілено в життя.

Як розповів фронтмен та автор більшості текстів гурту Mystic Shores Маркіян Гарбич, він, як автор, звик влучніше висловлювати власні поетично-музичні думки саме за допомогою англійської мови, але пісня «Воїн» стала неочікуваним виключенням з цих правил. Не секрет, що її мелодія та перші рядки тексту з’явилися під час трагічних подій на Майдані, та прийшли до хлопця майже самостійно. Тож по суті все, що лишалось музикантам – занотувати текст та ноти і відтворити їх на студії, з чим вони, власне, успішно впоралися.

Теґи: Українська музика, Mystic Shores, Воїн

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *