Mystic Shores – Choir Systems
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Mystic Shores – Choir Systems (Live-альбом)

Сім авторських треків нового альбому гурту Mystic Shores під назвою Choir Systems стали для львівських музикантів справжнім підсумком та узагальненням їхньої творчої роботи за весь минулий календарний рік. Запис свіжої платівки проходив у live-форматі за допомоги Матвія Шкотняра з Muzproduction та Мар’яна Криськува з Jenny Records та відбувався на фоні змін у складі колективу і, відповідно, у його загальному звучанні. Окрім, власне, самого представленого у релізі аудіоматеріалу, прихильники гурту мають можливість переглянути декілька відео, відзнятих у студії під час роботи над релізом на офіційному YouTube-каналі львів’ян.

За словами учасників Mystic Shores, при підготовці альбому Choir Systems їхнім головним завданням було передати атмосферу живого виконання матеріалу за рахунок обраного формату запису. «Основна тематика текстів нашої нової платівки – це боротьба із самим собою, переломні моменти життя… Англомовні пісні вийшли соціально спрямованими та підіймають проблематику самообману та зради. Загалом, весь альбом концептуально пов’язаний саме ідеєю живого виконання», – розповіли «Нотаткам» учасники Mystic Shores.

Як ми вже зазначали трохи вище, зараз в групі відбувається переломний момент – зміна складу, що сильно відображається і на стилістиці команди, і на створенні нового матеріалу, і на можливості його концертного виконання. Проте музиканти Mystic Shores вже зараз вибудовують великі творчі плани на майбутнє та обіцяють продемонструвати публіці свої нові напрацювання ближче до осені поточного року. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *