Mysterya – Незнайомець (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Mysterya – Незнайомець (Кліп)

Столичний sympho-metal гурт Mysterya візуалізував одну з композицій свого дебютного студійного альбому Symbiont, який побачив світ у 2013 році. Кліп на україномовну пісню «Незнайомець» став другим релізом у відеографії музикантів, слідом за роликом «Луна».
Відео знімали у червні 2013 року на двох різних локаціях – перша знаходилась на вулиці Хрещатик у Києві, а друга – на мальовнічий українській природі передмістя мегаполісу. Цікаво, що під час зйомок на головній вулиці столиці, героями ролику ставали звичайні перехожі, які чимдуж прямували по своїм справам, не помічаючи одне одного, що чудово перекликалося із загальною ідеєю кліпу і самої композиції. У музичному відео «Незнайомець» присутні дві сюжетні лінії, одна з яких відображає холодні відносини між незнайомими людьми, а інша показує на скільки світлими та душевними ці відносини можуть бути, якщо відкрити своє серце на зустріч людям.
Не обійшлось і без невеличких труднощів, адже під час зйомок на природі, музиканти, а заразом і всі члени знімальної групи, потерпали від активного нападу комарів та інших надокучливих комах. У результаті всі відкриті ділянки тіла були рясно прикрашені численними слідами від укусів, які згодом довелось ретельно прибирати з відеоряду.
Зазначимо, що оператором кліпу «Незнайомець» виступив Денис Токарєв, а якісне світло та іншу допомогу на майданчику забезпечував Дмитро Труш. Презентація довгоочікуваного відео від гурту Mysterya відбулася у клубі «Бінго» на проспекті Перемоги 112.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Mysterya, музика українською, украинская музыка, Містерія, Незнайомець, новий кліп Незнайомець, 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *