Роман Милян ft. DRAN – Імігранти-коханці
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Роман Милян ft. DRAN – Імігранти-коханці (Сингл)

Нова чуттєва акустика для ваших плей-листів! Презентуємо вам ще зовсім гаряченьку дуетну композицію під назвою «Імігранти-коханці» у виконанні фронтмена львівського гурту «Дикі Серцем» Романа Миляна та Андрія Дрововоза (DRAN) з вітчизняного хіп-хоп проекту «НастроЙ». Прем`єра свіжої композиції відбулася вчора, 6 квітня 2016 року, у соціальних мережах, а також на хвилях місцевої радіостанції «Радіо Львівська Хвиля».

«Не так давно мені зателефонував Андрій Дрововоз та запропонував спільно попрацювати, записавши дуетну пісню. Ще більше я загорівся цією співпрацею, коли він надіслав мені свої замальовки – чудову мінусовку, доповнену першим куплетом тексту. Все, що мені по суті лишалося – просто дописати слова і от, наша нова робота «Імігранти-коханці» повністю готова та очікує на ваші відгуки! Це прекрасно, коли у нашій країні постійно з`являється новий, якісний та український продукт», – зазначив лідер гурту «Дикі Серцем» Роман Милян.

Слухайте новий романтичний твір від двох львівських музикантів, та не забувайте підтримувати Романа у цьогорічному сезоні телевізійного вокального шоу «Голос Країни». Нагадаємо, що нещодавно Роман пройшов етап сліпого відбору програми та, потрапивши до команди Івана Дорна, готується до музичних батлів.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *