MY 17 – Те, Чим Я Живу
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MY*17 – Те, Чим Я Живу (Альбом)

Хлопці зі столичного гурту MY*17 (My Seventeen), яких поціновувачі української музики можуть пам’ятати за участю у шостому сезоні телешоу «Х-фактор», записали та видали у світ новий студійний альбом. Свіжий лонг-плей отримав назву «Те, Чим Я Живу», та фактично став першою повноформатною платівкою колективу після двох міні-альбомів 2010 та 2014 років. Додамо, що загалом до релізу потрапило десять авторських композицій команди та вступний інтро-трек, загальною тривалістю трохи більше тридцяти хвилин, частина з яких має досить довгу історію, адже була написана близько п’яти років тому. Словом, назва платівки цілком відповідає її вмісту – на вас чекає своєрідний музичний звіт MY*17 по результатам їхньої творчої діяльності останніх років.

«Роботу над альбомом «Те, Чим Я Живу» ми розпочали ще у 2013 році і працювали над ним на декількох різних студіях звукозапису у Києві. У результаті чи не кожен слухач може віднайти у ньому свою особисту пісню, адже диск вийшов надзвичайно різноманітним і позбавленим прив’язки до якогось конкретного стилю», – кажуть учасники MY*17.

Разом з тим музиканти зазначають, що наразі планують відзняти до кількох пісень платівки супровідні live-відео, дати невелику кількість концертів у містах України та одразу ж розпочати роботу над новим матеріалом. Ну а щодо музичного матеріалу сьогоднішнього, то його можна або ж послухати в online-режимі, або ж завантажити зі сторінок гурту у соціальних мережах, або, вже за декілька днів, придбати на iTunes та Google Play, висловивши тим самим подяку команді.

Українська музика: MY*17 – Те, Чим Я Живу

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *