MY*17 - Настя
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

MY*17 – Настя (Кліп)

Столичний гурт MY*17 завершив роботу над своїм дебютним відеокліпом на пісню «Настя», яка вже стала для музикантів справжньою візитівкою. В 2010 році «Настя», у своїй тодішній варіації увійшла до першого повноформатного альбому колективу під назвою «Погуляли», але учасники MY*17, за їхніми словами, ніколи не припиняли пошук оптимального звучання для згаданого треку.

І от, п’ять років по тому, оновлена версія «Насті» разом із відеорядом до неї стала доступною всім прихильникам київської музичної формації та звичайним меломанам. Режисером нового кліпу виступила Юлія Музика разом із своєю помічницею Анастасією Синєпуповою. Місце за операторською камерою зайняв Андрій Тихий, який також займався монтажем відзнятого матеріалу. Головні ролі виконали Максим Скрипій та Тетяна Анцібор.

У новому відео учасники MY*17 розповідають про нездолану прив’язаність однієї людини до іншої, яка не тьмяніє з часом, та навіть тоді, коли люди втрачають одне одного. Про прив’язаність, яка може позбавити спокою та життєвого балансу, а деколи, фактично звести з розуму. Хлопці нагадують, що будь-кому з нас завжди дуже важливо вміти опановувати свої емоції, зуміти направити їх у вірне русло та ніколи не доводити до крайнощів.

Як розповів фронтмен гурту Артем Залевський, Настя – це не реальна людина, а скоріше збираний образ, в якому кожен зможе побачити щось знайоме особисто йому. «Напевно, у кожного хлопця в житті була своя Настя», – резюмував співак.

Теґи: Українська музика, український рок, My 17

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *