My Lions Pride – Так мало
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

My Lions Pride – Так мало (Сингл)

Часом буває так, що зовсім непоєднувані на перший погляд речі можуть ламати стереотипи та попри все, хоча б деякий час, співіснувати у просторі. Точнісінько так само може бути і з людьми, про що вирішили переповісти слухачам у своїй новій пісні «Так мало» музиканти альтернативної команди My Lions Pride з міста Южноукраїнськ. Цікаво, що згаданий трек вокаліст гурту Володимир Мякушка написав ще близько року тому, після чого на пісню очікував досить довгий етап змін, трансформацій та перезаписів.

«Наш новий сингл «Так мало» про відносини хлопця з дівчиною, які однe одному нe надто підходять, алe все одно чомусь разом. І дівчині у цих відносинах не надто комфортно, і хлопець часто згадує минуле, але якісь сили продовжують утримувати цю пару воєдино. Саме про це балансування на лезі ножа піде мова у свіжому синглі», – розповів «Нотаткам» фронтмен My Lions Pride.

До речі, вже зовсім скоро учасники My Lions Pride готуються показати загалу й офіційний відеокліп до новопредставленого треку. А також, окрім того, музиканти незабаром презентують вітчизняним меломанам зовсім інші авторські напрацювання у рамках свого сайд-проекту під назвою HeartkillerS. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *