My Lions Pride - Симбиоз (Альбом)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

My Lions Pride – Симбиоз (Альбом)

Молода альтернативна формація My Lions Pride з міста-енергетика Южноукраїнськ, що на Миколаївщині, записала свій перший повноформатний альбом під назвою «Симбиоз» та виклала свої музичні напрацювання у всесвітню мережу. Платівка вмістила у себе дев’ять авторських композицій гурту на українській та російській мовах та ознаменувала трансформацію справи хлопців від звичайного хобі до серйозної зайнятості творчістю.
Перший склад колективу, який почав займатись напрацюванням певної музичної бази, було зібрано ще у 2011 році, але через деякий час він зазнав ротації учасників. Перший сингл з дебютної платівки «Симбиоз» – патріотична пісня під назвою «Вона», побачила світ взимку 2014 року, під час всесвітньовідомих буремних подій у нашій країні. У цій композиції музиканти показали слухачу Україну в образі молодої дівчини, якій тільки-но виповнилось двадцять три. Цей трек було записано спільно з місцевим реп-виконавцем MC Бером, співпраця з яким потім продовжилась у піснях «Самая добрая», «Напротив», «Новое поколение» та «M.L.P.».
Решту композицій платівки музиканти обирали з репертуару за власними вподобаннями та смаками. Загалом, робота над альбомом тривала більше семи місяців.
Наразі актуальний склад My Lions Pride виглядає наступним чином: Володимир Мякушка (гітара, вокал), Євген «Заяц» Зайцев (гітара), Костянтин Троман (бас), Євген «Батон» Хлебников (барабани), Василь «Бер» Бернатович (читка).
Слідкуйте за новинами та анонсами від молодого гурту на сторінці офіційної спільноти ВКонтакті.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/58901567″ params=”color=575655&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *