My Generation – Попіл
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

My Generation – Попіл (Сингл)

Перед вами дебют – перша офіційно оприлюднена композиція зовсім юного житомирського гурту My Generation під назвою «Попіл». Новий сингл хлопців виконано в акустичній варіації, а студійна робота над ним проходила на двох місцевих звукозаписуючих студіях REC та BLstudio. Авторство використаного тексту належить вокалісту формації Віталію Гребенюку, а над супроводжуючою музикою учасники My Generation працювали разом.

Варто зазначити, що поштовхом до появи на світ «Попелу» були аж ніяк не радісні життєві моменти, пов’язані зі втратою хорошого товариша. «Пісня народилася в дуже важкий період життя – помер наш друг і ця композиція почала якось сама собою вимальовуватися в уяві. Головна ідея пісні полягає у факті усвідомлення тих речей, які через певні обставини зовсім неможливо було раніше зрозуміти. Словом, вона про те, як люди дорослішають», – розповів нашому сайту фронтмен My Generation.

Наразі, після оприлюднення в мережі свого першого акустичного треку «Попіл», музиканти розпочали роботу над подальшим авторським музичним матеріалом, який цього разу буде зіграно в класичному роковому звучанні, з притаманним використанням електрогітар, ударних, та всіх інших супровідних інструментів. Долучайтеся до офіційних спільнот My Generation у соціальних мережах та слідкуйте за новинами!

ЗавантажитиMy Generation – Попіл

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *