My Generation – Образ на вікні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

My Generation – Образ на вікні (Сингл)

Не зважаючи на промовисту назву «Образ на вікні», в новій пісні житомирського гурту My Generation мова піде зовсім не про суворі зимові морози та їхні характерні малюнки на шибках, а про важливість збереження природи та необхідність дружнього співіснування із нею людини. Слова даної соціально-спрямованої композиції написав фронтмен гурту Віталій Гребенюк, а музику до них хлопці створювали спільними творчими зусиллями.

«Пісня «Образ на вікні» написана для того, щоб звернути увагу людини на навколишнє середовище, яке вона забруднює. На природу, яку людина своєю життєдіяльністю вбиває. Словом, ця композиція є роздумами однієї людини про глобальну проблему, яку створили всі люди. Метафори «мій світ запалений немов легені» та «небеса – чужий дім» розказують про душевний біль, про не віру в Бога та розчарування», – зазначив у коментарі «Нотаткам» вокаліст My Generation.

Варто додати, що «Образ на вікні», слідом за треком «Попіл», став другим оприлюдненим синглом з майбутнього альбому команди, робота над яким наразі триває. Учасники My Generation обіцяють оприлюднити платівку вже навесні наступного року, та супроводити її вихід грандіозним проектом, деталі якого поки що тримаються у таємниці. Окрім того, 26 грудня формація відзначатиме річницю своєї творчої діяльності, до якої також анонсують цікаві сюрпризи для слухачів. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *