My Freequensea – До Вільного Моря
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

My Freequensea – До Вільного Моря (Сингл)

Маємо для вас ще один цікавий дебют на поприщі сучасної української музики – свіжий авторський сингл «До Вільного Моря» у виконанні столичного проекту My Freequensea (вимовляється як «Май Фрі’квенсі», привіт друзям з радіошоу «Зроблено в Україні»). Пісня була написана засновником формації Дмитром Соляником влітку минулого року, а записати твір студійно хлопцю допомогли музиканти гурту Stars&Mellow (Денис Соловій – бас, Дмитро Білкун – барабани, Денис Костін – клавіші). До речі, саунд-продюсером композиції «До Вільного Моря» виступив вокаліст Stars&Mellow Данило Гапєєв, а запис новинки проходив на студії лейблу Mellowjelly.

«Вільне море – це вільне середовище, до якого прагнуть люди. Вільне море – це середовище, де кожна людина може бути почута, де кожна людина – це особистість, де кожна людина важлива! На жаль, у нашому середовищі все одно існує багато упереджень, шаблонів, стереотипів того, якою повинна бути сучасна людина. Але з кожним роком у нашій країні стає все більше і більше неординарних особистостей, яких цікавить життя, саморозвиток, які шукають спосіб самовираження, які шукають своє місце та призначення. Це пісня про таких людей!» – розповів «Нотаткам» Дмитро Соляник з My Freequensea.

За його словами, морська тематика продовжиться у подальших роботах My Freequensea, зокрема у майбутньому чотиритрековому міні-альбомі, реліз якого заплановано на весну 2017 року. Окрім того, Дмитро планує підтримати випуск ЕР живими виступами на майданчиках Києва та інших міст, тож слідкуйте за анонсами у соціальних мережах!

My Freequensea – До Вільного Моря

Завантажити
iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *